Lara Fabio


Kolekcje Lara Fabio kierowane są do kobiet w wieku 30+, preferujących tzw. nowoczesną klasykę. To propozycja dla kobiet dojrzałych,  ceniących sobie uniwersalizm i ponadczasowość modeli, a także praktyczne walory użytkowe, z uwzględnieniem najnowszych trendów mody. Oferta obejmuje szeroką gamę okryć od modeli z naturalnymi futrami i oryginalnymi wykończeniami,  po krótkie, sportowe  kurtki w bogatej kolorystyce. W naszej propozycji klientki  znajdą duży wybór swetrów w ciekawych przędzach, od kardiganów , praktycznych bliźniaków czy ich sprytnych imitacji, po luźne,  zamaszyste golfy oraz bluzeczki z ciekawymi  nadrukami , zdobieniami z kamyków i  dżetów, czy haftów.
Uzupełnieniem tego jest bogata propozycja t-shirtów  i bluzek w naturalnych bawełnach i wiskozach w ferii kolorów i modeli.


Wszystkie te elementy zestawić można z szeroką gamą spódnic w wielu fasonach i tkaninach oraz spodni o dopasowanym kroju, z tkanin o najwyższych parametrach technicznych zapewniających wysoki poziom komfortu.


Całość kolekcji uzupełnić można bogatą ofertą szali, chust, oraz skórzanych, tłoczonych i lakierowanych  torebek, pasków  i   biżuterii sztucznej  w trendowych kolorach podkreślających aktualność kolekcji. Oferta obejmuje rozmiary od 36-50.

+48 52 584 82 70
HONORUJEMY GALERY

Promocje w Lara Fabio