Dane teleadresowe

Galeria Pomorska
ul. Fordońska 141
85-739 Bydgoszcz
 
www.galeriapomorska.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Sobota 9:00-21:00
Niedziela 10:00-20:00
 
Firma zarządzająca:
Savills Property Management Sp. z o.o.
Q22, al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa
tel. +48 22 222 40 00
www.savills.pl
Dyrektor Centrum Handlowego:
Teresa Kudrycka
e-mail: tkudrycka@savills.pl
Sekretariat:
Aleksandra Koziura
tel. + 48 52 58 556 20 *
fax + 48 52 58 556 21
e-mail: akoziura@savills.pl
*nie łączy do sklepów
Dział Marketingu:
Izabella Knitter
Manager ds. marketingu
e-mail: iknitter@savills.pl

Wenesa Liszka
Specjalista ds. marketingu
tel. +48 52 585 56 23
e-mail: wliszka@savills.pl
Dział Techniczny:
Piotr Migdalski
tel. +48 52 585 56 24
e-mail: piotr.migdalski@savills.pl
   
Wynajem lokali:
Lokale i sklepy
Agnieszka Olszewska
kom. +48 603 692 758
tel. +48 22 318 00 00
e-mail: agnieszka.olszewska@eu.jll.com
Wynajem lokali:
Lokale i sklepy
Hubert Oleksiak
kom. +48 784 910 726
tel. +48 22 318 00 00
e-mail: hubert.oleksiak@eu.jll.com
Wynajem lokali:
Stoiska na pasażu
Aleksandra Koziura
tel. + 48 52 58 556 20
e-mail: akoziura@savills.pl

Formularz kontaktowy