Porady stylistek

Jeśli nie masz pomysłu na siebie i swoją garderobę oraz potrzebujesz profesjonalnej porady modowej to mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Umów się z jedną z naszych wspaniałych Galeriowych stylistek, które pomogą Ci w doborze odpowiednich ubrań.

 

Możesz także wygrać Bezpłatne konsultacje w naszym Facebookowym konkursie! Wystarczy, że odwiedzisz nasz profil na Facebook'u i wyślesz zgłoszenie za pomocą naszej aplikacji konkursowej.

 

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE


 

Ania Oborska

...poszukiwaczka kobiecości. W jej towarzystwie odkryjesz atuty kobiecości o których nie miałaś pojęcia. Pokochasz swoje ciało, każdą jego fałdeczkę! Ania uwielbia rozbudzać pragnienie kolorów i fasonów. Jest miłośniczką sukienek i spódnic, dlatego możesz być pewna, że i Tobie będzie chciała je zaproponować. Wierzy, że ubrania budzą w nas królewny i każda z nas powinna mieć prawdziwie królewską garderobę - piękną, niepowtarzalną i stwarzającą milion możliwości kombinowania!

Organizuje "babskie spotkania" podczas których uczestniczki poznają wizerunkowe triki, przy okazji miło, kobieco spędzając czas!

Jeśli pragniesz na nowo odkryć w sobie kobiecość - wybierz Anię!

 

 


Monika Jamrych

...niech Cię nie zwiedzie jej spokojny charakter. Monika jest specjalistką od odważnych połączeń i najgorętszych trendów w modzie! Zawsze wie co jest hitem sezonu, a co pojawi się na światowych wybiegach za jakiś czas. Małymi krokami wprowadzi Cię w tajemniczą dżunglę sklepowych wieszaków i półek, żebyś nabrała pewności siebie i sprawnie podejmowała decyzje. Jest doskonałą nauczycielką więc szybko dowiesz się jak przemycać modę w codziennych czy biznesowych strojach!

Stylizuje modelki do sesji zdjęciowych i pracuje na zapleczach pokazów mody.

Jeśli pragniesz znaleźć swój własny styl i poczuć choć odrobinkę wielkiego świata mody - wybierz Monikę!