Lokale i sklepy
Hubert Oleksiak
Jones Lang LaSalle
kom. +48 784 910 726
tel. +48 22 318 00 00

Stoiska na pasażu
Aleksandra Koziura
Savills Property Management Sp. z o.o.
tel. + 48 52 58 556 20

 

O Galerii Pomorskiej

Galeria Pomorska jest nowoczesnym centrum handlowym, bardzo popularnym zarówno w Bydgoszczy jak i w regionie. We wrześniu 2015 roku Galeria Pomorska poszerzyła swoją ofertę o 30 nowych lokali. Oferta sklepów i restauracji jest różnorodna i obejmuje wiele znanych marek. Na codzienne zakupy zapraszamy do hipermarketu Carrefour. Z kolei najmodniejsze w sezonie ubrania, wzory i fasony można znaleźć m.in. w sklepach: Bershka, Stradivarius, Medicine, Diverse, House, H&M, Mohito, Reserved, CUBUS, Orsay oraz PROMOD. Takie sklepy odzieżowe jak KappAhl, Sinsay oraz Pretty One mieszkańcy Bydgoszczy znajdą tylko w Galerii Pomorskiej. Zakupu sprzętu domowego można dokonać w sklepie EURO RTV AGD. Sklepy z artykułami do wyposażenia domu to: H&M Home, HOME & YOU, oraz Pepco. Na chwilę relaksu zapraszamy do nowoczesnego i komfortowego, siedmiosalowego kina HELIOS (I piętro). W każdą niedzielę zapraszamy także wszystkie dzieci do kącika zabaw, który znajduje się w środkowym pasażu. Dobry obiad podczas zakupów klienci mogą zjeść w restauracjach: Baalbek, McDonald’s, KFC, North Fish i innych.

 

Galeria Pomorska to centrum, w którym znajdziecie Państwo punkty oferujące usługi: dorabianie kluczy, usługi szewskie, pralnia, bankomaty, kantor, Poczta Polska, punkty obsługi klienta sieci komórkowych: Orange, Plus, T-Mobile i Play.

 


 

WiFi

 

Na terenie całego obiektu dostępne jest dla Klientów darmowe połączenie WiFi.

 

 


Fakty i liczby

Centrum Handlowe Galeria Pomorska to powierzchnia mająca ponad 40 tyś. m2, w tym hipermarket Carrefour. Do dyspozycji klientów oddajemy ponad 130 sklepów, restauracje, wiele stoisk na pasażu oraz bezpłatny, wielopoziomowy parking na 900 miejsc postojowych, który wraz z parkingami na terenie zewnętrznym umożliwia klientom pozostawienie swojego samochodu na jednym z ponad 1400 miejsc postojowych.


Rozbudowa

Opierając się na silnej pozycji istniejącego centrum, postanowiliśmy rozbudować istniejące centrum. Rozbudowa Galerii Pomorskiej zapewni lepszą ofertę sprzedażową, restauracyjną i rozrywkową w jasnym, jednopoziomowym pasażu, zapewniając dogodny i miły dostęp do zakupów przez klienta.

Nowa, rozbudowana Galeria Pomorska to:
  • 37 nowych sklepów
  • 40 tys. m2 powierzchni najmu
  • 1460 miejsc parkingowych

ROZBUDOWA GALERII POMORSKIEJ