« wróć do listy

Maratony Sylwestrowe w kinie Helios

 

Zapraszamy do Sylwestrowej zabawy w towarzystwie gwiazd światowego kina: kino Helios zaprasza na filmowe powitanie Nowego Roku:…

 

Do wyboru 2 zestawy filmów:

 

W zestawie pierwszym, swój udział na naszych ekranach zapowiedzieli m.in. Hugh Jackman, Zac Efron i Rebecca Ferguson, których zobaczymy w przepięknym musicalu „KRÓL ROZRYWKI”. Po przerwie na noworoczny toast, za świetny nastrój odpowiedzialni będą Jessica Chastain, Kevin Costner i Idris Elba w filmie - „GRA O WSZYSTKO”. Będzie wytwornie i chwilami dość niebezpiecznie, ale przede wszystkim bardzo zabawnie, a to wszystko w niepowtarzalnej kinowej atmosferze. Sylwester w kinie, to naszym zdaniem idealny sposób na przywitanie Nowego, 2018 Roku!

 

W zestawie drugim, na początek w doskonały nastrój wprowadzą nas Agnieszka Więdłocha, Eryk Lubos i Paweł Domagała ze swoim metalowym zespołem, w rozbrajającej komedii „GOTOWI NA WSZYSTKO. EXTERMINATOR”. Po przerwie na powitanie Nowego Roku, ich miejsce zajmą m.in. Magdalena Popławska, Artur Żmijewski i Dorota Segda w filmie „ATAK PANIKI”. 

W przerwie pomiędzy filmami przygotujemy dla Was, poczęstunek, który umili czas oczekiwania na godzinę 0.

O północy toast noworoczny z lampką szampana, catering i niespodzianki.

Więcej na: www.helios.pl